ART / Lithographs / Litograph in colors 12422029
nr 1242 2029
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Berndt-Rune Jäverbrant (b. 1941), Sweden. Blidösund. Signed, dated 1984, ej numrerad. Subject: 36x46,
LITOGRAPH IN COLORS, Blidösund. Signerad, daterad 1984, ej numrerad. Motivet: 36x46
800
SEK 350
Monday Mars 18 2019
at 18:02:50
18/3 12:54:59
300 kr
18/3 17:24:49
- Thema-auction
Mar 18
Read more about Grafik
Berndt-Rune Jäverbrant
Read more about Berndt-Rune Jäverbrant